БАБИН ЯР: БІЛЬ НАШОЇ ПАМ’ЯТІ
Бабаин Яр…Всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут у 1941 -1943 роках лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року було знищено більше 30 тисяч євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва за різними джерелами, загинуло понад 100 000 людей різних національностей : євреїв, українців, росіян, циган. Вбивали євреїв, заручників, комуністів, військовополонених підпільників, партизанів, українських націоналістів, психічно хворих з лікарні ім. Павлова. Загибель тисяч нічому не винних людей, тільки тому, що вони належать до тої чи іншої нації, стало візитною карткою нацизму. Для того, щоб учні усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, вчителі Лісівщинського ліцею ім. О.Дубінчука в ці дні проводять тематичні заходи до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.
Так 29 вересня для старшокласників була проведена виховна година-реквієм на тему: «Бабин Яр: біль нашої пам’яті». Вчитель історії Ковальчук Л.В. розповіла про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру.
Трагічні сторінки історії слід пам’ятати не тільки, щоб вшанувати пам'ять про загиблих, а й для того, щоб зробити висновки з минулого та не допустити помилок у майбутньому.