Шкільне життя

Романтичний тиждень до Дня Святого Валентина

17.02.2021 13:55

Кохання – це безодня: падаючи вниз, не знаєш що буде далі…

Кохання – це значить кричати на весь світ про це, коли знаєш, що слова зайві.

З 08 по 12 лютого в Лісівщинському ліцеї проводився романтичний тиждень  9-класника до Дня Святого Валентина «Там, де живе любов!».

Протягом цих днів було проведено ряд заходів, присвячених  дню  закоханих. Учні 9 класу разом з класним керівником, Петровою Тетяною Валентинівною,запланували святкову програму, яку з великим задоволенням втілювали  в реальність. Було розпочато тиждень  з таємного опитування

«Чи знаю я, що таке кохання?» Думки сучасної молоді та вчителів були надзвичайно цікаві, різноманітні та по-справжньому чуттєві.Звичайно ж, святкова програма не обійшлась і без поштової скриньки « Стріла Амура»,

у яку всі бажаючі опускали невід’ємний атрибут свята – валентинки. Після того, як скринька була наповнена, свою справу розпочала  пошта кохання «Стріла Амура», яка розносила любовну кореспонденцію адресатам. Не можна було не відмітити валентинки,які привернули найбільшу нашу увагу,вони були відмічені у конкурсі «Краща Валентинка». При отриманні валентинок на обличчях учнів та вчителів з’являлись теплі та приємні посмішки.

Продовжувався романтичний тиждень конкурсом читців віршів про кохання « I love……»,де учні,які виявили бажання проявити свої ораторські вміння,налаштували  нас на теплу,чуттєву атмосферу свята! Протягом романтичного тижня діяв фотоконкурс «З коханням в серці стає тепліше!».

Дані фото знайшли своє невід’ємне місце на святковій фотогазеті до Дня Святого Валентина!.

На кінець тижня учні 9 класу проходили «Романтичне голосування» для вибору Валентина та Валентини тижня, в якому взяли участь всі бажаючі учні та вчителі. За результатами голосування переможцями стали Семеній Ілля,учень 11 класу та Назарчук Вероніка,учениця 9 класу. Переможці були нагородженні подарунками .

Святкування романтичного тижня до Дня Валентина в Лісівщинському ліцеї пройшло дуже романтично, мило, приємно, навіть можна сказати у теплій сімейній атмосфері. Усі були у захваті!

Безпечний інтернет

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України